Ramirent logo
 
RamiOnline
icon
Picture
 
 
 
Picture
 
 
 

operacja w toku...


AvatarZaloguj się
Zasady najmu RamiPoradnik O Ramirent Klauzula informacyjna
Oceń aplikację
Catalog

Katalog produktów

QR code scanner

Skanuj kod QR

Resource Info

Informacje o urządzeniu

Return Request

Zamów odbiór sprzętu

Service Request

Zamów serwis

Open Rents

Wynajęty sprzęt


hamburger
0
 
 

Wynajem

Usługi


Dostawa i odbiór maszyn
Dostawa i odbiór maszyn

Dostaw i odbiór maszyn
Naszym Klientom oferujemy różne formy dostawy i odbioru maszyn. W swojej flocie mamy zarówno auta dostawcze typu Volkswagen Amarok jak i auta z HDSem. Jesteśmy w stanie dostarczyć każdą maszynę w wybrane przez Klienta miejsce, a po zakończonej pracy odebrać ją z placu budowy.


Montaż i demontaż
Montaż i demontaż

Wszystkie rusztowania, windy oraz kontenery, które wynajmujemy naszym Klientom możemy na życzenie Klienta zamontować i/lub zdemontować. Tam gdzie jest to wymagane, oferujemy przygotowanie oraz uczestnictwo w Odbiorach Technicznych Rusztowań i odbiorach UDT.


Doradztwo techniczne
Doradztwo techniczne

Każdorazowo służymy fachowym doradztwem przy wyborze najlepszego sprzętu. Nasi doradcy zaproponuja najbardziej optymalne rozwiązanie do potrzeb i oczekiwań Klienta.


Projektowanie
Projektowanie rusztowań

Dla potrzeb naszych Klientów możemy zaprojektować dowolną konstrukcję rusztowaniową. Nasz Dział Projektowy wykorzystuje najnowsze środowska pracy, dzięki czemu możliwe jest obejrzenie projektu w 3D oraz wg standardu BIM. Posiadamy uprawnienia konstruktorskie.


Uziemienie agregatów i pomiary
Uziemienie agregatów i pomiary

Dla naszych Klientów oferujemy również uziemienie wraz z pomiarami do agregatów prądotwórczych wynajętych w Ramirent.


Szkolenia
Szkolenia

Naszym Klientom dajemy możliwość udziału w szkoleniach ogólnych (dotyczących m.in. obsługi maszyn, zagadnień BHP), bądź też w dostosowanym do indywidualnych potrzeb programie szkoleniowym, realizowanym we współpracy z cenionymi ośrodkami szkoleniowymi w całej Polsce. Zgodnie z zapotrzebowaniem jesteśmy w stanie zaoferować także kursy i szkolenia kończące się egzaminem i uzyskaniem odpowiednich uprawnień operatorskich.
Jeśli jesteś zainteresowany konkretnym zakresem szkoleń dla Twojej firmy i pracowników uzupełnij formularz, a my przygotujemy kompleksową ofertę, zaprojektowaną zgodnie z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami wobec jednostki szkoleniowej.


Badania i przeglądy okresowe UDT
Badania i przeglądy okresowe UDT

Nasze wszystkie maszyny mają wymagane prawem badania, ale na życzenie Klienta możemy także przeprowadzić badanie i przeglądy okresowe innych maszyn, którymi pracują nasi Klienci.


Serwis i przegląd klimatyzacji
Serwis i przegląd klimatyzacji

Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest własciwy klimat na budowie. Dlatego też, świadczymy usługi serwisu i przeglądu klimatyzacji, nie tylko tych, które są wynajęte w Ramirent.

Zapytanie ofertowe:
Imię i nazwisko*:
Nazwa firmy:
NIP firmy:
Telefon*:
E-mail*:
Województwo*:
Adres / miasto*:
Dotyczy*:
Treść*:
COOKIES - KLAUZULA INFORMACYJNA

W ramach serwisu RamiOnline używamy plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w sposób dostosowany do Twoich indywidualnych preferencji oraz w celu prowadzenia statystyk.