Ramirent logo
 
RamiOnline
icon
Picture
 
 
 
Picture
 
 
 

operacja w toku...


AvatarZaloguj się
Zasady najmu RamiPoradnik O Ramirent Klauzula informacyjna
Oceń aplikację
Catalog

Katalog produktów

QR code scanner

Skanuj kod QR

Resource Info

Informacje o urządzeniu

Return Request

Zamów odbiór sprzętu

Service Request

Zamów serwis

Open Rents

Wynajęty sprzęt


hamburger
0
 
 

UWAGA!

Prezentowane ceny za wynajem sprzętu nie zawierają akcesoriów. Akcesoria płatne są dodatkowo.

Wynajem

Usługi

#LIGHT01#OCZYSZCZACZE POWIETRZA, ODKURZACZE, SEPARATORY#
OCZYSZCZACZE POWIETRZA, ODKURZACZE, SEPARATORY

LIGHT01

OCZYSZCZACZE POWIETRZA, ODKURZACZE, SEPARATORY

Zadbaj o porządek na budowie. Wypożyczenie profesjonalnych urządzeń jeszcze nigdy nie było tak proste! Postaw na lekki sprzęt budowalny od cenionych producentów. Polecamy oczyszczacze powietrza, odkurzacze i separatory na wynajem w całej Polsce.

#LIGHT05#MASZYNY TNĄCE#
MASZYNY TNĄCE

LIGHT05

MASZYNY TNĄCE

Potrzebujesz przecinarki, piły lub innego urządzenia do cięcia na budowę? Wybierz najlepsze maszyny tnące z oferty na wynajem RAMIRENT! Profesjonalny lekki sprzęt budowlany pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Poznaj najlepszy sprzęt budowlany!

#LIGHT10#URZĄDZENIA WIERCĄCE (WIERTŁA, ŚWIDRY, DŁUTA)#
URZĄDZENIA WIERCĄCE (WIERTŁA, ŚWIDRY, DŁUTA)

LIGHT10

URZĄDZENIA WIERCĄCE (WIERTŁA, ŚWIDRY, DŁUTA)

Urządzenia wiercące są niezbędne na każdej budowie. Zamiast kupować, zaoszczędź i postaw na wypożyczenie! W ofercie RAMIRENT czeka na Ciebie profesjonalny lekki sprzęt budowlany na wynajem. Do wyboru wiertła, świdry, dłuta i wiele innych. Sprawdź!

#LIGHT110#URZĄDZENIA KUJĄCE#
URZĄDZENIA KUJĄCE

LIGHT110

URZĄDZENIA KUJĄCE

Wypróbuj urządzenia kujące od cenionych producentów dostępne na wynajem w RAMIRENT! Nasz lekki sprzęt budowlany jest niezawodny, a wypożyczenie możliwe w całej Polsce. Profesjonalne młoty sprawdzą się idealnie na Twojej budowie! Poznaj naszą ofertę.

#LIGHT15#POMPY#
POMPY

LIGHT15

POMPY

Szukasz pompy na swoją budowę? W ofercie na wynajem RAMIRENT znajdziesz lekki sprzęt budowlany od najlepszych producentów. Do wyboru pompy szlamowe wirnikowe, zanurzalne i elektryczne o różnej wydajności. Wypożyczenie jest możliwe w całej Polsce!

#LIGHT20#ZAGĘSZCZARKI#
ZAGĘSZCZARKI

LIGHT20

ZAGĘSZCZARKI

Najlepsze zagęszczarki jednokierunkowe lub nawrotne – postaw na wypożyczenie z RAMIRENT! Polecamy profesjonalny, lekki sprzęt budowlany, który sprawdzi się idealnie na każdej budowie. Sprawdź naszą ofertę na wynajem i znajdź urządzenia dla siebie!

#LIGHT25#SYSTEMY GEODEZYJNE, LASEROWE I KONTROLNE#
SYSTEMY GEODEZYJNE, LASEROWE I KONTROLNE

LIGHT25

SYSTEMY GEODEZYJNE, LASEROWE I KONTROLNE

Profesjonalne systemy geodezyjne, laserowe i kontrolne usprawnią pracę na budowie. W ofercie na wynajem RAMIRENT znajdziesz niezawodne lasery od renomowanych producentów. Lekki sprzęt budowlany udostępniamy na wypożyczenie w całej Polsce. Sprawdź!

#LIGHT30#MASZYNY DO SZLIFOWANIA#
MASZYNY DO SZLIFOWANIA

LIGHT30

MASZYNY DO SZLIFOWANIA

Szukasz profesjonalnej maszyny do szlifowania na wynajem? Postaw na lekki sprzęt budowlany z oferty RAMIRENT! Najlepsi producenci, szybkie wypożyczenie, oszczędności finansowe – wszystko dla Twojej budowy! Sprawdź nasze frezarki, szlifierki i strugi.

#LIGHT35#PISTOLETY NA GWOŹDZIE I ŚRUBY#
PISTOLETY NA GWOŹDZIE I ŚRUBY

LIGHT35

PISTOLETY NA GWOŹDZIE I ŚRUBY

Na każdej budowie przydadzą się pistolety na gwoździe i śruby, ale zamiast je kupować – postaw na wypożyczenie z RAMIRENT! Polecamy lekki sprzęt budowlany od renomowanych producentów. Sprawdź osadzaki akumulatorowe na wynajem w naszej ofercie!

#LIGHT40#URZĄDZENIA DO BETONOWANIA (BETONIARKI, WIBRATORY, ZACIERACZKI, ITP.)#
URZĄDZENIA DO BETONOWANIA (BETONIARKI, WIBRATORY, ZACIERACZKI, ITP.)

LIGHT40

URZĄDZENIA DO BETONOWANIA (BETONIARKI, WIBRATORY, ZACIERACZKI, ITP.)

Urządzenia do betonowania na wynajem – wybierz coś dla siebie z oferty RAMIRENT! Polecamy betoniarki, wibratory, zacieraczki i inny lekki sprzęt budowlany najlepszych producentów. Wypożyczenie na dogodnych warunkach w całej Polsce. Sprawdź sam!

#LIGHT45#AGREGATY O MOCY PONIŻEJ 7 KVA#
AGREGATY O MOCY PONIŻEJ 7 KVA

LIGHT45

AGREGATY O MOCY PONIŻEJ 7 KVA

Postaw na wynajem z RAMIRENT – lekki sprzęt budowlany to nasza specjalność! Polecamy agregaty o mocy poniżej 7 KVA, jednofazowe lub trójfazowe, które świetnie sprawdzą się na każdej budowie. Wypożyczenie na dogodnych warunkach w całej Polsce.

#LIGHT46#AGREGATY O MOCY 7-15 KVA#
AGREGATY O MOCY 7-15 KVA

LIGHT46

AGREGATY O MOCY 7-15 KVA

Na Twojej budowie niezbędne są agregaty prądotwórcze o mocy 7-15 KVA? Sprawdź lekki sprzęt budowlany w naszej ofercie i zamiast kupować – wypożycz! Urządzenia renomowanych producentów na wynajem tylko w RAMIRENT. Zapytaj nas o wypożyczenie już dziś!

#LIGHT120#SPAWARKI I AGREGATY SPAWALNICZE#
SPAWARKI I AGREGATY SPAWALNICZE

LIGHT120

SPAWARKI I AGREGATY SPAWALNICZE

Lekki sprzęt budowlany na wypożyczenie pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze – sprawdź spawarki i agregaty spawalnicze w ofercie RAMIRENT! Nasze urządzenia na wynajem pochodzą od najlepszych producentów i sprawdzą się na każdej budowie. Polecamy!

#LIGHT140#ZGRZEWARKI, ZACISKARKI I ZAMRAŻARKI DO RUR#
ZGRZEWARKI, ZACISKARKI I ZAMRAŻARKI DO RUR

LIGHT140

ZGRZEWARKI, ZACISKARKI I ZAMRAŻARKI DO RUR

Wypożyczenie niezbędnych urządzeń ułatwi pracę na budowie! RAMIRENT poleca lekki sprzęt budowlany na wynajem. Profesjonalne zgrzewarki, zaciskarki i zamrażarki do rur od renomowanych firm czekają na Ciebie w naszej ofercie – przekonaj się sam!

#LIGHT50#SPRĘŻARKI O WYDAJNOŚCI PONIŻEJ 1250 L/MIN#
SPRĘŻARKI O WYDAJNOŚCI PONIŻEJ 1250 L/MIN

LIGHT50

SPRĘŻARKI O WYDAJNOŚCI PONIŻEJ 1250 L/MIN

Poszukujesz sprężarki o wydajności poniżej 1250 l/min? Nie kupuj, postaw na wypożyczenie z RAMIRENT i oszczędzaj! Lekki sprzęt budowlany na wynajem to nasza specjalność. W naszej ofercie znajdziesz kompresory elektryczne idealne na Twoją budowę.

#LIGHT55#MASZYNY DO ZBROJENIA, GILOTYNY, GIĘTARKI, ITP.#
MASZYNY DO ZBROJENIA, GILOTYNY, GIĘTARKI, ITP.

LIGHT55

MASZYNY DO ZBROJENIA, GILOTYNY, GIĘTARKI, ITP.

Na Twoją budowę potrzebne są maszyny do zbrojenia? Polecamy gilotyny, giętarki i wiązarki dostępne na wynajem w RAMIRENT! Wypożyczenie pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Najlepszy lekki sprzęt budowlany czeka na Ciebie – przekonaj się sam!

#LIGHT130#DRABINY#
DRABINY

LIGHT130

DRABINY

Potrzebujesz drabiny? Postaw na wypożyczenie z RAMIRENT! Lekki sprzęt budowlany na wynajem to nasza specjalność. W ofercie znajdziesz drabiny aluminiowe o różnej wysokości, które doskonale spełnią swoje zadania i usprawnią prace na budowie. Sprawdź!

#LIGHT60#RUSZTOWANIA ALUMINIOWE#
RUSZTOWANIA ALUMINIOWE

LIGHT60

RUSZTOWANIA ALUMINIOWE

Rusztowania aluminiowe są niezbędne na budowie, a dzięki RAMIRENT możesz wybierać spośród wielu opcji. Dogodne wypożyczenie w całej Polsce, oszczędność czasu i pieniędzy, różnorodna oferta – sprawdź sam i wybierz lekki sprzęt budowlany na wynajem!

#LIGHT70#OSUSZACZE KONDENSACYJNE#
OSUSZACZE KONDENSACYJNE

LIGHT70

OSUSZACZE KONDENSACYJNE

RAMIRENT poleca najlepsze osuszacze kondensacyjne, tylko od uznanych producentów! Wypożyczenie urządzeń na budowę pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Lekki sprzęt budowlany na wynajem to nasza specjalność – sprawdź ofertę i przekonaj się sam!

#LIGHT180#KOSIARKI, GLEBOGRYZARKI, WERTYKULATORY#
KOSIARKI, GLEBOGRYZARKI, WERTYKULATORY

LIGHT180

KOSIARKI, GLEBOGRYZARKI, WERTYKULATORY

Prace na budowie usprawni wypożyczenie profesjonalnych urządzeń, które po spełnieniu swojego zadania nie będą już potrzebne. Lekki sprzęt budowlany na wynajem to specjalność RAMIRENT. Sprawdź kosiarki, glebogryzarki i wertykulatory w naszej ofercie!

#LIGHT160#MYJKI#
MYJKI

LIGHT160

MYJKI

Porządek na miejscu budowy zapewnią profesjonalne myjki ciśnieniowe. Nie musisz ich kupować – postaw na wypożyczenie! Lekki sprzęt budowlany w ofercie RAMIRENT pochodzi od sprawdzonych producentów i bezproblemowo wypełni swoje zadania. Zobacz sam!

#LIGHT190#WCIĄGARKI I PODNOŚNIKI MONTAŻOWE#
WCIĄGARKI I PODNOŚNIKI MONTAŻOWE

LIGHT190

WCIĄGARKI I PODNOŚNIKI MONTAŻOWE

Wypożyczenie urządzeń usprawni pracę na budowie i pozwoli Ci zaoszczędzić czas. Sprawdź ofertę RAMIRENT na lekki sprzęt budowlany! Polecamy wciągarki i podnośniki montażowe renomowanych firm na wynajem w całej Polsce. Zobacz, co może Ci się przydać!

#LIGHT150#PRZYCZEPY#
PRZYCZEPY

LIGHT150

PRZYCZEPY

Poszukujesz przyczepy na wynajem? W RAMIRENT na wypożyczenie czekają różnorodne przyczepy, które umożliwią Ci wygodny transport. Jesteśmy ekspertem w zakresie wynajmu tego, co przyda się na budowie! Sprawdź lekki sprzęt budowlany w naszej ofercie.

#OTH02#SAMOCHODY DOSTAWCZE#
SAMOCHODY DOSTAWCZE

OTH02

SAMOCHODY DOSTAWCZE

Potrzebujesz szybko i wygodnie przewieźć coś większego? W wypożyczalni RAMIRENT czekają na Ciebie nowe samochody transportowe, które doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji. Sprawdź ofertę i wynajmij jeden z przestronnych samochodów użytkowych.

#LIGHT100#SYGNALIZACJA I LAMPY DROGOWE#
SYGNALIZACJA I LAMPY DROGOWE

LIGHT100

SYGNALIZACJA I LAMPY DROGOWE

Sygnalizacja i lampy drogowe zapewnią bezpieczeństwo na miejscu budowy. Znajdziesz je na wynajem w RAMIRENT! Oferujemy lekki sprzęt budowlany, w tym urządzenia takie jak lampy czy fale świetlne od sprawdzonych producentów. Zapytaj nas o wypożyczenie!

#LIGHT90#INNY SPRZĘT LEKKI#
INNY SPRZĘT LEKKI

LIGHT90

INNY SPRZĘT LEKKI

Najlepszy lekki sprzęt budowlany na wynajem – sprawdź, co przyda się na Twojej budowie! RAMIRENT to bogaty wybór niezawodnych urządzeń i wypożyczenie na dogodnych warunkach. Sprawdź pompy, agregaty, drabiny i każdy inny sprzęt lekki w naszej ofercie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
#HEAVY01#KOPARKI DO 8 TON#
KOPARKI DO 8 TON

HEAVY01

KOPARKI DO 8 TON

Poszukujesz minikoparki? W RAMIRENT znajdziesz ciężki sprzęt budowlany na wynajem w atrakcyjnej cenie. W naszej ofercie na wypożyczenie czekają koparki do 8 ton idealne na każdą budowę. To niezawodny sprzęt, który spełni Twoje oczekiwania. Polecamy!

#HEAVY02#KOPARKI POWYŻEJ 8 TON#
KOPARKI POWYŻEJ 8 TON

HEAVY02

KOPARKI POWYŻEJ 8 TON

Minikoparki gąsienicowe ułatwią wiele prac na Twojej budowie. RAMIRENT oferuje profesjonalny ciężki sprzęt budowlany na wynajem, w tym koparki powyżej 8 ton. Sprawdź naszą ofertę! Wypożyczenie solidnego sprzętu to odpowiedź na Twoje potrzeby.

#HEAVY04#MINIŁADOWARKI DO 3 TON#
MINIŁADOWARKI DO 3 TON

HEAVY04

MINIŁADOWARKI DO 3 TON

Ciężki sprzęt budowlany jest niezbędny do Twoich prac? Postaw na wynajem niezawodnych maszyn w RAMIRENT! Tylko u nas wypożyczenie znakomitej miniładowarki do 3 ton na atrakcyjnych warunkach w całej Polsce. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam!

#HEAVY05#ŁADOWARKI KOŁOWE OD 3 DO 15 TON#
ŁADOWARKI KOŁOWE OD 3 DO 15 TON

HEAVY05

ŁADOWARKI KOŁOWE OD 3 DO 15 TON

Sprawdzone ładowarki kołowe od 3 do 15 ton czekają na wypożyczenie! RAMIRENT poleca ciężki sprzęt budowlany, które umożliwi przeprowadzenie niezbędnych prac na Twojej budowie. Sprawdź naszą ofertę i wybierz sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb.

#HEAVY07#KOPARKO-ŁADOWARKI#
KOPARKO-ŁADOWARKI

HEAVY07

KOPARKO-ŁADOWARKI

Potrzebujesz koparko-ładowarki? RAMIRENT wychodzi Ci naprzeciw! Oferujemy ciężki sprzęt budowlany na wynajem. Renomowani producenci, dogodne wypożyczenie, oszczędność czasu i pieniędzy – nie czekaj, sprawdź już dziś i wybierz sprzęt na swoją budowę!

#HEAVY09#ŁADOWARKA TELESKOPOWA#
ŁADOWARKA TELESKOPOWA

HEAVY09

ŁADOWARKA TELESKOPOWA

Solidna ładowarka teleskopowa ułatwi pracę na każdej budowie. Wypożyczenie profesjonalnej maszyny umożliwia RAMIRENT! Ciężki sprzęt budowlany na wynajem to nasza specjalność. Polecamy ładowarki teleskopowe o wysokości podnoszenia aż do 25 m. Sprawdź!

#HEAVY11#WOZIDŁA BUDOWLANE#
WOZIDŁA BUDOWLANE

HEAVY11

WOZIDŁA BUDOWLANE

Wypożyczenie maszyn na budowę jest szybkie i wygodne dzięki RAMIRENT! Polecamy najlepsze wozidła budowlane o ładowności do 2000 kg, które umożliwią Ci przeprowadzenie niezbędnych prac. Sprawdź ciężki sprzęt budowlany na wynajem w naszej ofercie!

#HEAVY12#WÓZKI WIDŁOWE#
WÓZKI WIDŁOWE

HEAVY12

WÓZKI WIDŁOWE

Wózki widłowe są niezbędne na każdym placu budowy. RAMIRENT umożliwia wypożyczenie tych maszyn terenowych na atrakcyjnych warunkach w całej Polsce. Ciężki sprzęt budowlany to nasza specjalność! Sprawdź ofertę na wynajem i przekonaj się sam.

#HEAVY13#KOMPRESORY O WYDAJNOŚCI POWYŻEJ 1250 L/MIN#
KOMPRESORY O WYDAJNOŚCI POWYŻEJ 1250 L/MIN

HEAVY13

KOMPRESORY O WYDAJNOŚCI POWYŻEJ 1250 L/MIN

Na Twojej budowie niezbędne są kompresory spalinowe? Postaw na wynajem w RAMIRENT! Sprawdź ofertę na kompresory o wydajności powyżej 1250 l/min lub inny ciężki sprzęt budowlany i wybierz coś dla siebie. Wypożyczenie jest możliwe w całej Polsce!

#HEAVY14#WALEC DWUBĘBNOWY#
WALEC DWUBĘBNOWY

HEAVY14

WALEC DWUBĘBNOWY

Walec dwubębnowy przyda się do Twoich prac? Nie kupuj – zaoszczędź czas i pieniądze, wybierając wypożyczenie! Ciężki sprzęt budowlany na wynajem znajdziesz w ofercie RAMIRENT. Polecamy walce wibracyjne dwubębnowe do 3 t. Sprawdź, czym dysponujemy!

#HEAVY15#WALEC JEDNOBĘBNOWY (DO GRUNTU)#
WALEC JEDNOBĘBNOWY (DO GRUNTU)

HEAVY15

WALEC JEDNOBĘBNOWY (DO GRUNTU)

Interesuje Cię walec jednobębnowy do gruntu? Sprawdź ofertę RAMIRENT – udostępniamy maszyny od renomowanych producentów w atrakcyjnej cenie. Walce wibracyjne i inny ciężki sprzęt budowlany na wynajem czekają na Ciebie. Zapytaj nas o wypożyczenie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
AKCESORIA I OSPRZĘT:
#HEAVY03#AKCESORIA DO KOPAREK#
AKCESORIA DO KOPAREK

HEAVY03

AKCESORIA DO KOPAREK

RAMIRENT poleca najlepsze akcesoria do koparek od cenionych producentów – tylko u nas wygodne wypożyczenie i pewny osprzęt. Polecamy również ciężki sprzęt budowlany na wynajem, w tym niezawodne koparki i minikoparki. Sprawdź, czym dysponujemy!

#HEAVY08#AKCESORIA DO ŁADOWAREK#
AKCESORIA DO ŁADOWAREK

HEAVY08

AKCESORIA DO ŁADOWAREK

RAMIRENT poleca najlepsze akcesoria do ładowarek od cenionych producentów – tylko u nas wygodne wypożyczenie i pewny osprzęt. Polecamy również ciężki sprzęt budowlany na wynajem, w tym ładowarki kołowe i miniładowarki. Sprawdź, czym dysponujemy!

#HEAVY10#AKCESORIA DO ŁADOWAREK TELESKOPOWYCH#
AKCESORIA DO ŁADOWAREK TELESKOPOWYCH

HEAVY10

AKCESORIA DO ŁADOWAREK TELESKOPOWYCH

RAMIRENT poleca najlepsze akcesoria do ładowarek teleskopowych od cenionych producentów – tylko u nas wygodne wypożyczenie i pewny osprzęt. Polecamy również ciężki sprzęt budowlany na wynajem, w tym ładowarki teleskopowe. Sprawdź, czym dysponujemy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
#LIFTS01#PODNOŚNIK NOŻYCOWY - ELEKTRYCZNY#
PODNOŚNIK NOŻYCOWY - ELEKTRYCZNY

LIFTS01

PODNOŚNIK NOŻYCOWY - ELEKTRYCZNY

Podnośnik nożycowy elektryczny umożliwi bezpieczną pracę na wysokości. Tego typu ciężki sprzęt budowlany jest dostępny na wynajem w ofercie RAMIRENT. Sprawdź, który podnośnik sprawdzi się na Twojej budowie i zapytaj nas o wypożyczenie już dziś.

#LIFTS02#PODNOŚNIK NOŻYCOWY - SPALINOWY (TERENOWY)#
PODNOŚNIK NOŻYCOWY - SPALINOWY (TERENOWY)

LIFTS02

PODNOŚNIK NOŻYCOWY - SPALINOWY (TERENOWY)

Podnośnik nożycowy spalinowy (terenowy) zapewni bezpieczeństwo i komfort na Twojej budowie podczas prac na wysokości. Ten ciężki sprzęt budowlany czeka na wypożyczenie w ofercie RAMIRENT. Sprawdź, jakimi podnośnikami dysponujemy i zapytaj o wynajem!

#LIFTS03#PODNOŚNIK KOSZOWY ELEKTRYCZNY SAMOJEZDNY#
PODNOŚNIK KOSZOWY ELEKTRYCZNY SAMOJEZDNY

LIFTS03

PODNOŚNIK KOSZOWY ELEKTRYCZNY SAMOJEZDNY

Interesuje Cię ciężki sprzęt budowlany na wynajem, który umożliwi pracę na wysokości? Postaw na wypożyczenie z RAMIRENT – w naszej ofercie znajdziesz sprawdzone podnośniki! Polecamy podnośnik koszowy elektryczny samojezdny, wysokość aż do 17 m.

#LIFTS04#PODNOŚNIK KOSZOWY SPALINOWY#
PODNOŚNIK KOSZOWY SPALINOWY

LIFTS04

PODNOŚNIK KOSZOWY SPALINOWY

Interesuje Cię ciężki sprzęt budowlany, który umożliwi bezpieczną pracę na wysokości? Postaw na wypożyczenie z RAMIRENT! W naszej ofercie znajdziesz podnośnik koszowy spalinowy na wynajem w niskiej cenie. Polecamy podnośniki o różnej wysokości.

#LIFTS05#PODNOŚNIK KOSZOWY NA PRZYCZEPIE#
PODNOŚNIK KOSZOWY NA PRZYCZEPIE

LIFTS05

PODNOŚNIK KOSZOWY NA PRZYCZEPIE

Sprawdź podnośniki na wynajem dostępne w RAMIRENT! Polecamy ciężki sprzęt budowlany uznanych marek, który umożliwi Ci bezpieczną pracę na wysokości. W naszej ofercie znajdziesz niezawodny podnośnik koszowy na przyczepie. Zapytaj nas o wypożyczenie!

#LIFTS06#PODNOŚNIK KOSZOWY MASZTOWY#
PODNOŚNIK KOSZOWY MASZTOWY

LIFTS06

PODNOŚNIK KOSZOWY MASZTOWY

Interesują Cię podnośniki? Sprawdź ofertę RAMIRENT na podnośnik koszowy masztowy, który umożliwia bezpieczną i wygodną pracę na wysokości do 12 m. Ciężki sprzęt budowlany na wynajem to nasza specjalność – sprawdź sam i zapytaj nas o wypożyczenie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
#POH01#NAGRZEWNICA ELEKTRYCZNA#
NAGRZEWNICA ELEKTRYCZNA

POH01

NAGRZEWNICA ELEKTRYCZNA

Zasilanie i ogrzewanie na miejscu budowy wymaga właściwego sprzętu. Zamiast go kupować, zaoszczędź i postaw na wynajem sprawdzonych urządzeń w RAMIRENT! W naszej ofercie na wypożyczenie czeka specjalistyczna nagrzewnica elektryczna. Sprawdź już dziś!

#POH05#NAGRZEWNICA GAZOWA#
NAGRZEWNICA GAZOWA

POH05

NAGRZEWNICA GAZOWA

Interesuje Cię nagrzewnica gazowa na wynajem? W ofercie RAMIRENT mamy doskonały sprzęt, który zapewni zasilanie i ogrzewanie na Twojej budowie. Wypożyczenie urządzeń pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się sam!

#POH10#NAGRZEWNICA SPALINOWA#
NAGRZEWNICA SPALINOWA

POH10

NAGRZEWNICA SPALINOWA

Poszukujesz sprzętu, który zapewni zasilanie i ogrzewanie na Twojej budowie? RAMIRENT poleca szeroką gamę urządzeń od najlepszych producentów dostępnych na wynajem. Na wypożyczenie czeka praktyczna i niezawodna nagrzewnica spalinowa. Sprawdź sam!

#POH20#NAGRZEWNICE WODNE#
NAGRZEWNICE WODNE

POH20

NAGRZEWNICE WODNE

Nagrzewnice wodne to sprzęt przydatny podczas wielu prac budowlanych. Polecamy sprawdzone urządzenia na wynajem, które zapewnią zasilanie i ogrzewanie na Twojej budowie. Wypożyczenie pozwoli Ci sporo zaoszczędzić – przekonaj się sam i sprawdź ofertę!

#POH25#OSUSZACZ ABSORPCYJNY#
OSUSZACZ ABSORPCYJNY

POH25

OSUSZACZ ABSORPCYJNY

Osuszacz adsorpcyjny to profesjonalny sprzęt, który oferujemy na wynajem w atrakcyjnej cenie. W RAMIRENT znajdziesz zarówno osuszacze elektryczne, jak i inne urządzenia zapewniające zasilanie i ogrzewanie na budowie. Sprawdź i zapytaj o wypożyczenie!

#POH50#ROZDZIELNIE < 63A#
ROZDZIELNIE < 63A

POH50

ROZDZIELNIE < 63A

Zasilanie i ogrzewanie podczas prac budowlanych wymaga dobrego sprzętu. Wypożyczenie pozwoli Ci sporo zaoszczędzić! RAMIRENT poleca rozdzielnie < 63 A od uznanych producentów na wynajem. Sprawdź naszą ofertę na rozdzielnice budowlane i przekonaj się!

#POH55#ROZDZIELNIE >125 A#
ROZDZIELNIE >125 A

POH55

ROZDZIELNIE >125 A

Zasilanie i ogrzewanie podczas prac budowlanych wymaga dobrego sprzętu. Wypożyczenie pozwoli Ci sporo zaoszczędzić! RAMIRENT poleca rozdzielnie > 125 A od uznanych producentów na wynajem. Sprawdź naszą ofertę na profesjonalne rozdzielnice budowlane!

#POH65#MASZTY OŚWIETLENIOWE#
MASZTY OŚWIETLENIOWE

POH65

MASZTY OŚWIETLENIOWE

Wypożycz maszty oświetleniowe na budowę! W ofercie RAMIRENT znajdziesz agregaty prądotwórcze z masztem oświetleniowym oraz inne urządzenia zapewniające zasilanie i ogrzewanie podczas prac budowlanych. Zapewniamy dogodne wypożyczenie w całej Polsce.

#POH75#AGREGATY O MOCY OD 15 DO 75 KVA#
AGREGATY O MOCY OD 15 DO 75 KVA

POH75

AGREGATY O MOCY OD 15 DO 75 KVA

Zadbaj o zasilanie i ogrzewanie na budowie – RAMIRENT poleca niezawodne agregaty o mocy od 15 do 75 KVA na wynajem. Znajdziesz u nas sprzęt od renomowanych producentów. Sprawdź agregaty prądotwórcze dostępne w naszej ofercie i zapytaj o wypożyczenie!

#POH80#AGREGATY O MOCY POWYŻEJ 75 KVA#
AGREGATY O MOCY POWYŻEJ 75 KVA

POH80

AGREGATY O MOCY POWYŻEJ 75 KVA

Niezawodne agregaty o mocy powyżej 75 KVA na wynajem w RAMIRENT – sprawdź ofertę dostępnych urządzeń, dzięki którym skutecznie zapewnisz zasilanie i ogrzewanie na swojej budowie. Agregaty prądotwórcze od znanych producentów czekają na wypożyczenie.

#POH85#WENTYLATORY I WENTYLACJA#
WENTYLATORY I WENTYLACJA

POH85

WENTYLATORY I WENTYLACJA

Wentylatory i wentylacja na budowie to istotna kwestia. Postaw na wypożyczenie sprzętu z RAMIRENT! Polecamy sprawdzone urządzenia, które zapewnią zasilanie i ogrzewanie podczas prac budowlanych. Wynajem pozwoli Ci sporo zaoszczędzić. Sprawdź ofertę!

#POH90#ZBIORNIKI#
ZBIORNIKI

POH90

ZBIORNIKI

RAMIRENT poleca szeroką gamę urządzeń zapewniających zasilanie i ogrzewanie na budowie. Zapewniamy dogodne wypożyczenie na terenie całej Polski. W naszej ofercie na wynajem znajdziesz specjalistyczne zbiorniki – wybierz odpowiedni na swoją budowę!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
AKCESORIA I OSPRZĘT:
#POH24#AKCESORIA DO NAGRZEWNIC (WĘŻE, ITP.)#
AKCESORIA DO NAGRZEWNIC (WĘŻE, ITP.)

POH24

AKCESORIA DO NAGRZEWNIC (WĘŻE, ITP.)

RAMIRENT poleca najlepsze akcesoria do nagrzewnic (węże itp.) od cenionych producentów – tylko u nas wygodne wypożyczenie i pewny osprzęt. Polecamy również urządzenia, które zapewnią zasilanie i ogrzewanie na budowie, w tym nagrzewnice. Sprawdź sam!

#POH57#AKCESORIA ELEKTRYCZNE (KABLE, ITP.)#
AKCESORIA ELEKTRYCZNE (KABLE, ITP.)

POH57

AKCESORIA ELEKTRYCZNE (KABLE, ITP.)

Potrzebujesz profesjonalnego sprzętu na swoją budowę? Postaw na wypożyczenie! RAMIRENT poleca akcesoria elektryczne na wynajem: kable, przedłużacze, lampy i inny osprzęt budowlany od renomowanych producentów. Zadbaj o właściwe zasilanie i ogrzewanie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ogrodzenia i podpory stropowe Ogrodzenia i podpory stropowe Ogrodzenia i podpory stropowe
 
Ogrodzenia i podpory stropowe


W ofercie wypożyczalni sprzętu Ramirent znajduje się pełna gama ogrodzeń i płotków, mogących zabezpieczyć plac budowy.

Oferujemy ogrodzenia:
•    pełne, o wymiarach 2,3x2m
•    ażurowe, o wymiarach 3,5x1,1m
•    ażurowe, o wymiarach 3,5x2m,
oraz płotki:
•    ażurowe 3,5x2m
•    ażurowe 3,5x1,1m
•    pełne 2,3x2m
•    zapora siatkowa 2x1m
•    zapora siatkowa 2,4x1m
•    zapora drogowa z odblaskiem PCV 2,1x1m
•    barierka ochronna 2,5x1,1m
•    barierka ochronna z odblaskiem 2,5x1,1m.

Oferujemy także zapory siatkowe oraz zapory siatkowe z elementami odblaskowymi. Z zaporami Ramirent każda budowa spełni wszystkie wymagania bezpieczeństwa.

Organizują Państwo event? Dla takich celów, posiadamy w swojej ofercie barierki ochronne – także wyposażone w elementy odblaskowe.

Polecamy również wynajem podpór stropowych do szalunków – wysokość oferowanych przez nas podpór wynosi od 2,6 do 5,5m.
 


Kontenery KonteneryKontenery Kontenery
 
Kontenery


Wszystkie oferowane przez nas kontenery (z wyjątkiem magazynowych) posiadają instalację elektryczną, grzewczą, oświetlenie oraz odprowadzenie wody opadowej.

Dostępne typy kontenerów:
•    Biurowy / Socjalny
Kontener przeznaczony do aranżacji biura, pomieszczeń socjalnych i bytowych, miejsc noclegowych, szatni, placówek edukacyjnych i ochrony zdrowia. Posiada możliwość dowolnej aranżacji oraz łączenia w obiekty wielkopowierzchniowe (zabudowa modułowa). Maksymalna wysokość wybudowanych obiektów wynosi 3 kondygnacje.

•    Sanitarny / Łazienkowy
Kontener przeznaczony do obsługi sanitarnej. Dostępny w różnych konfiguracjach, np. toalety, prysznice, łazienki, itp. Wszystkie kontenery tego rodzaju wyposażone są w bojlery lub podgrzewacze.


•     Portiernia / Wartownia
Kontener przeznaczony do aranżacji niewielkiego biura, np. dla ochrony. Cechują się doskonałą widocznością. Wyposażone są w okno podawcze.

•    Magazynowe
Kontener typu morskiego, przeznaczony do składowania materiałów, maszyn, itd. Dostępny w różnych wariantach długości, max. do 20 stóp (6m).

•    Mobilne
Kontenery na przyczepie, umożliwiające wygodny transport. W pełni wyposażone (oświetlenie, WC, prysznic, aneks kuchenny, szafki, stół z krzesłami). Maksymalna długość wynosi 7,25m.

INDYWIDUALNE PROJEKTY
Dla Państwa potrzeb możemy zaprojektować dowolny obiekt w zabudowie kontenerowej modułowej. Oferujemy indywidualne pomiary, doradztwo, projektowanie, wyposażenie, dostawy, montaż oraz pomoc przy uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, przeglądy okresowe i bieżące naprawy.

Zakres indywidualnego projektu:
 • Zabudowa wielokondygnacyjna do 3 poziomów.
 • Schody zewnętrzne, zgodne z normami PPOŻ i BHP do 3 kondygnacji.
 • Instalacje wewnętrzne (wodne, kanalizacyjne, grzewcze, elektryczne, multimedia, alarmowe i monitoringu).
 • Zapewnienie odpowiedniej ilości sanitariatów.
 • Wyposażenie obiektów (np. meble, urządzenia AGD, itp..).
 • Przeszklenia i stolarka okienna/drzwiowa.
 • Uziomy.


Dostawcy:
Weldon / Containex

 


Rusztowania Rusztowania
 
Rusztowania i usługi


Rusztowania występują na większości budów. Zapraszamy do współpracy wymagających Klientów. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wynajmujemy rusztowania i świadczymy usługi z nimi związane.

Prace wykonywane z rusztowań, prace na wysokości, związane są z dużymi zagrożeniami, które mogą skutkować poważnymi wypadkami pracowników i osób postronnych. Dlatego bardzo ważne jest, aby rusztowania montować, demontować  w sposób poprawny i przez osoby do tego  uprawnione, redukując w ten sposób ryzyko wypadku i zapewniając maksimum bezpieczeństwa dla pracowników wykonujących prace na wysokości oraz sąsiedztwa konstrukcji rusztowania. Prace rusztowaniowe wykonujemy zgodnie z ustawowymi przepisami BHP oraz wytycznymi zawartymi w „Porozumieniu dla Bezpieczeństwa w Budownictwie”.  Poprzez wdrożone procedury kontroli, na każdym etapie prac rusztowaniowych, zapewniamy wszystkim pracownikom na budowie możliwie najwyższy poziom bezpieczeństwa. 

Obsługę Klientów prowadzą inżynierowie z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym. Wspólnie z Klientem ustalamy najlepszy wariant rozwiązań dla świadczonych usług, aby  zapewnić maksimum bezpieczeństwa oraz sprawną współpracę w terminowej realizacji prac Klienta. Stawiamy na długotrwałe relacje i wynikające z nich (optymalne) preferencyjne warunki dla Klienta oraz doskonałą atmosferę podczas rozmów. To kluczowe elementy w prowadzeniu biznesu i współpracy.

Dostępne typy rusztowań:
Typy rusztowań dostosowane są do Państwa potrzeb w zależności od rodzaju budowy / obiektu:

 • domy jednorodzinne,
 • budownictwo mieszkaniowe,
 • biurowce,
 • wysokościowce,
 • obiekty sakralne,
 • górnicze,
 • hutnicze,
 • przemysł lotniczy,
 • stocznie,
 • rafinerie,
 • elektrownie,
 • budowle zabytkowe i inne.


•    Rusztowanie Aluminiowe / Przejezdne
Najlżejsza forma rusztowań o wielu zastosowaniach i użyteczności. Rusztowania aluminiowe dostępne są w kompletach dla różnych wysokości zestawów przejezdnych wież rusztowaniowych. Producent: INSTANT.

•    Schodnie / Klatki schodowe / Piony komunikacyjne
Przestrzenna konstrukcja stalowa wyposażona w pełnowymiarowe schody aluminiowe z poręczami o wymiarach podstawy 1,40/1,57 m x 2,57 m. Możliwa do zastosowania jako wolnostojąca klatka schodowa lub jako ciąg komunikacyjny połączony z wybudową konstrukcji rusztowania. Schodnie/wieże schodowe służą do komunikacji pionowej wykorzystywanej m.in. w wykopach lub dodatkowo w rusztowaniach jako klatki schodowe. Są dodatkowym udogodnieniem do drabinowej komunikacji pionowej zamontowanej w obszarze szerokości rusztowania na każde 40 m długości w danyn zestawie rusztowania. Spełniają wymagania zgodnie z przepisami „Schody w robotach budowanych”. Dopuszczalne obciążenie wynosi 2,0 kN/m2.

•    Rusztowanie Fasadowe / Ramowe
Rusztowania stalowe ocynkowane ogniowo przeznaczone między innymi do prac remontowych, elewacyjnych, niezbędne przy ociepleniach, pracach konserwatorskich, itp. Konstrukcja rusztowań ramowych (średnia waga 17 kg/m2) jest lżejsza od rusztowań modułowych (średnia waga 25 kg/m3) dzięki temu są one szybsze i prostsze w montażu niż inne systemy rusztowań.
Ten system rusztowań cechuje niewielka ilość 7-miu elementów podstawowych: podstawka, rama pionowa, poręcz, podest, stężenie, krwężnik, elementy kotwiczące (śruba oczkowa, zaczep kotwiący, złącze krzyżowe).
Rusztowanie fasadowe o szerokości ramy pionowej 0,73m (podestu roboczego 0,64m) oferuje obciążenie pomostu roboczego do 6,0 kN/m2, ponadto w przypadku gdy rusztowanie jest odsunięte od ściany o ponad 20 cm możliwy jest montaż dodatkowych poręczy i krawężników wewnętrznych tj. od strony ściany obiektu, przy której ustawiono rusztowanie.
Poręcze wewnętrzne zabezpieczają użytkownika przed upadkiem z wysokości tj. pomiędzy rusztowaniem a ścianą. Długość pól/przęseł rusztowania to 0,73 m, 1,09 m, 1,57 m, 2,07 m, 2,57 m, 3,07 m.
Rusztowanie cechuje mały ciężar, bezśrubowy i prosty wtykowy montaż i demontaż ram pionowych rusztowania.
W przypadku rusztowań elewacyjnych stateczność rusztowania zapewniają zakotwienia do ściany, stężenia pionowe oraz podesty zamontowane we wszystkich polach rusztowań na całej ich szerokości. Prawidłowe kotwienie należy wykonać zgodnie z DTR/Instrukcją producenta rusztowania. Siatka i ilość kotwień jest zmienna i uzależniona od użytych dodatkowych akcesoriów np. siatki ochronne, plandeki, banery reklamowe, daszki ochronne, dźwigary kratowe, konsole poszerzające, zsypy do gruzu.
W zależności od potrzeb Klientów posiadamy rusztowania: z ramą do wykuszy na obiektach, z ramą przejścia 1,5 m umożliwiającą komunikację pieszych na najniższej kondygnacji rusztowania, przejezdne, wolnostojące, podwieszane/wiszące.
Maksymalna wysokość rusztowania zgodnie z wytycznymi producenta wynosi do 80 m. Dla konstrukcji rusztowań o większych wysokościach, Ramirent oferuje pełne wsparcie projektowe i indywidualne projekty techniczne z obliczeniami statyki.
Model Blitz, producent Layher.

•    Rusztowanie Modułowe / Przestrzenne
Najbardziej uniwersalny system rusztowań stalowych ocynkowanych ogniowo. Umożliwia wykonanie dowolnej, choćby najbardziej skomplikowanej konstrukcji. Polecany do zastosowania w miejscach trudno dostępnych, dla obiektów o nieregularnym kształcie daje zdecydowanie więcej możliwości zastosowania. Rusztowanie modułowe pozwala odwzorować kształt budynku. Z tego typu rusztowania można wykonać konstrukcje przyścienne do prac fasadowych, murarskich; wybudować zadaszenia/daszki ochronne, kładki dla pieszych, platformy robocze, sceny, trybuny; rusztowania przejezdne, sekcje rusztowania do przenoszenia dźwigiem, wiszące, wolnostojące, wsporcze, konstrukcje specjalne, skomplikowane, przestrzenne, konstrukcje pod banery reklamowe, konstrukcje podporowe, schodnie komunikacyjne, rusztowanie osłonowe.  Po wykonaniu projektu i obliczeń statycznych pozwala na wykonanie konstrukcji z  rusztowania o bardzo dużej nośności, wysokości i wytrzymałości.

INDYWIDUALNE PROJEKTY
Dla Państwa potrzeb możemy zaprojektować dowolną konstrukcję rusztowania. Nasz Dział Projektowy wykorzystuje najnowsze środowska pracy, dzięki czemu możliwe jest obejrzenie projektu w 3D oraz w standardzie BIM- Building Information Modeling (o ile Klient posiada projekt budowanego obiektu w BIM). Posiadamy uprawnienia konstruktorskie do projektowania indywidualnych konstrukcji rusztowań.

Kompleksowe wsparcie:
•    Pomiary - rzeczywiste pomiary na budowie
•    Analiza kosztowa - przedstawienie wszystkich możliwości wykorzystania rusztowania dostosowanych do harmonogramu prac 
•    Optymalizacja konstrukcji rusztowania dostosowana do potrzeb budowy
•    Projektowanie indywidualnych konstrukcji rusztowań
•    Transport drogowy - dostawy na / z  budowy
•    Montaż i demontaż - na podstawie IBWR (Instrukcji Bezpiecznego Wykonywania Robót) oraz montażystów posiadających uprawnienia montażowe wydane przez IMBiGS

 • Wykonanie uziemienia i instalacji piorunochronnej, pomiary oporności uziemienia

•    Odbiory techniczne rusztowania - dopuszczenie do eksploatacji rusztowania na podstawie „Protokołu odbioru technicznego"
•    Wykonywanie przeglądów rusztowań - przeglądy codzienne, dekadowe i doraźne rusztowań wynajętych z RamirentWykonywanie przeglądów

Dostawcy:
Layher  / Instant


PODESTY I DŹWIGI BUDOWLANE<br/>(windy zewnętrzne towarowe i osobowe) PODESTY I DŹWIGI BUDOWLANE<br/>(windy zewnętrzne towarowe i osobowe)
 
PODESTY I DŹWIGI BUDOWLANE
(windy zewnętrzne towarowe i osobowe)


Dostępne typy urządzeń:
•    Podesty wiszące
Platforma linowa wisząca na wysięgnikach dachowych. Doskonale nadaje się do prac związanych z czyszczeniem, wykonaniem i remontem elewacji oraz do celów inspekcyjno-kontrolnych. Udźwig maksymalny podestu wynosi 900kg. Zakres prac podestu do 300 m wysokości podnoszenia.

•    Dźwigi (Windy zewnętrzne)
Dźwigi w formie kabin poruszajce się po masztach stalowych przymocowanych do obiektu. Występują w formie otwartej lub zamkniętej, dzięki czemu sprawdzą się przy transporcie materiałów oraz personelu. Maksymalny udźwig do 3200 kg. Maksymalna liczba przewożonych na raz osób to 30. Maksymalna prędkość wnoszenia wynosi 42 m/min. Na indywidualne zapytania istnieje możliwość zwiększenia prędkości podnoszenia. Maksymalna wysokość wznoszenia wynosi 400 m.

INDYWIDUALNE PROJEKTY
Nasz Dział Projektowy wykorzystuje najnowsze środowska pracy, dzięki czemu możliwe jest obejrzenie projektu dźwigu na projekcie budowanego obiektu. Posiadamy uprawnienia konstruktorskie oraz doświadczenie w personalizowanych modyfikacjach dźwigów w oparciu o ścisłą współpracę z producentami, tak aby w sposób indywidualny odpowiadały na potrzeby nawet najtrudniejszych projektów budowlanych.

Kompleksowe wsparcie:
•    Pomiary
•    Analiza kosztowa
•    Optymalizacja logistyczna
•    Projektowanie
•    Dostawy na budowę
•    Montaż i demontaż
•    Kompleksowy odbiór techniczny UDT
•    Przeglądy konserwacyjne

 • Obsługa operatorska
 • Obsługa serwisowa urządzeń
 • Szkolenia UDT na operatorów dźwigów


Dostawcy:
Geda / Alimak / Scanclimber

Zapytanie ofertowe:
Imię i nazwisko*:
Nazwa firmy:
NIP firmy:
Telefon*:
E-mail*:
Województwo*:
Adres / miasto*:
Treść*:
Ustawienia szczegółowe

COOKIES ŚCIŚLE NIEZBĘDNE

Aktywne

Nieaktywne

Niezbędne pliki cookies pomagają zabezpieczyć i udostępnić witrynę internetową oraz umożliwiają prawidłowe działanie jej podstawowych funkcji, takich jak nawigacja i dostęp do bezpiecznych obszarów witryny. Zablokowanie możliwości stosowania niezbędnych plików cookies może negatywnie wpłynąć na poprawne działanie witryny i uniemożliwić użytkownikom korzystanie z jej usług.

COOKIES ANALITYCZNE

Aktywne

Nieaktywne

Te pliki pomagają nam zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający używają naszego Serwisu. Za pomocą tych cookies zbieramy anonimowe informacje statystyczne o naszych odwiedzających i rozpoczętych sesjach, np.: które strony naszej witryny są najczęściej odwiedzane, które funkcje są najczęściej wykorzystywane oraz które witryny były odwiedzane wcześniej. Zebrane informacje pozwalają nam ulepszać nasz Serwis i dostosowywać go do potrzeb użytkowników.

COOKIES UKIERUNKOWANIA (TARGETING COOKIES)

Aktywne

Nieaktywne

Te cookies służą do rejestrowania wizyt na naszej stronie, podstron które wyświetlono, oraz odwiedzanych linków. Zebrane informacje służą przedstawianiu odwiedzającym ukierunkowanych reklam w naszym Serwisie i na innych witrynach internetowych. W tym celu możemy udostępniać zebrane informacje stronom trzecim.

COOKIES FUNKCJONALNE

Aktywne

Nieaktywne

Funkcjonalne pliki cookies pozwalają na zapamiętanie preferencji i wyborów dokonanych przez odwiedzających, np.: dane logowania, nazwa użytkownika, preferencje językowe, lokalizacja. Zebrane informacje ułatwiają odwiedzającym poruszanie się w obrębie Serwisu i pozwalają na spersonalizowanie jego oferty.

Cookies

Nasz Serwis za pomocą plików cookies przetwarza Twoje dane osobowe w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Więcej informacji na temat plików cookies, w tym prawa do cofnięcia zgody na ich stosowanie, znajdziesz w „Polityce plików cookies”.

Zmień ustawienia